تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - جشن پیروزی ملت/"احمدی بت‌شکن، بت بزرگ رو بشکن"
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جشن پیروزی ملت/"احمدی بت‌شکن، بت بزرگ رو بشکن"

مردمی که عصردیروزدر میدان ولی‌عصر تهران و خیابان‌های اطراف آن جمع شده بودند، تفاوت‌های زیادی با هم داشتند. برخی پیر، برخی جوان، نوجوان، کودک و حتی نوزاد بودند، برخی با ظاهر رسمی و در پوشش کت و شلوار آمده بودند و برخی دیگر هم با ظاهری امروزی، اما همه در یک نقطه مشترک بودند و آن هم "پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران" بود.

مردمی که عصر دیروز در میدان ولی‌عصر تهران و خیابان‌های اطراف آن جمع شده بودند، تفاوت‌های زیادی با هم داشتند. برخی پیر، برخی جوان، نوجوان، کودک و حتی نوزاد بودند، برخی با ظاهر رسمی و در پوشش کت و شلوار آمده بودند و برخی دیگر هم با ظاهری امروزی، اما همه در یک نقطه مشترک بودند و آن هم "پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران" بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا جشن بزرگ ولادت حضرت زهرا(س) و پیروزی حماسی دکتر محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری دهم عصر امروز در میدان ولی‌عصر تهران برگزار شد.
** استقبال صدها هزار نفری تهرانی‌ها از جشن بزرگ به حدی بود که بسیاری از مردم بر بالای مغازه ها و ساختمان‌ها نظاره‌گر مراسم بودند.
** همزمان با این مراسم، جشن بزرگ پیروزی در 30 مرکز استان‌ در سراسر کشور برگزار شد.
** وقتی در خلال برنامه مداح اهل بیت در حین مداحی خود گفت "عیدی ما ملت ایران، انتخاب دولت یاره" با تشویق بلند مردم روبرو شد.
** هر از چند گاهی دسته‌های چند ده‌تایی موتورسیکلت که پرچم‌های ایران و عکس‌های دکتر احمدی نژاد را روی موتور خود نصب کرده بودند از میان جمعیت رد می شدند و شور و شعفی تازه ایجاد می‌کردند.
**عکس‌های دکتر احمدی نژاد با شعار "مردی از جنس مردم"، "پاک باش و خدمتگزار" و "مردی از جنس عدالت" در میان جمعیت توزیع می‌شد.
** استقبال از جشن به حدی بود که بلندگوهای حاضر در میدان و خیابان‌های اطراف قادر به انتقال صدا برای بسیاری از مردم نبودند.
** وقتی یک ماشین نیروی انتظامی در حال طی کردن عرض خیابان ولی‌عصر بود، جمعیت شعار دادند "نیروی انتظامی تشکر تشکر"
** تقریبا همه شرکت‌کنندگان در جشن پیروزی پرچم‌های ایران، "یا حسین" و "یا زهرا" در دست داشتند.
** به هنگام ورود دکتر احمدی نژاد مردم شعار دادند "احمدی قهرمان، رئیس جمهور ایران"، "خامنه‌ای زنده باد، احمدی پاینده باد"، "درود بر احمدی".
**احمدی نژاد مستقیم از کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران داخلی و خارجی به میدان ولی‌عصر آمده بود. در آن کنفرانس یک خبرنگار انگلیسی مدعی شده بود که دولت برخورد بدی با مخالفان دارد و مردم ایران مخالف احمدی نژاد هستند. احمدی نژاد به وی گفت که 2 ساعت دیگر به میدان ولی‌عصر بیایید و جواب خود را بگیرید. به گمانم چند صد هزار شرکت‌کننده در جشن بزرگ پیروزی جواب قاطعی به آن خبرنگار بیگانه و کسانی که در داخل حرف‌هایش را تکرار می‌کنند، دادند.
** وقتی احمدی نژاد با گرامی‌داشت یاد امام خمینی(ره) صحبت از هدف امام(ره) برای مبارزه با اشرافی‌گری کرد، مردم شعار دادند "احمدی بت‌شکن، بت بزرگ رو بشکن"
** دکتر احمدی نژاد با اشاره به انتخابات 22 خرداد، تصریح کرد: ملت ایران به خودخواهان "نه" بزرگ گفته است. این سخن با تشویق بلند مردم روبرو شد.
** رئیس جمهوری با اشاره به اینکه برخی‌ها در این انتخابات "کاسه داغ‌تر از آش" شده اند، خطاب به کسانی که سلامت انتخابات را زیر سئوال می‌برند، پرسید: کجای انتخابات مخدوش است؟ در این هنگام مردم شعار دادند "مرگ بر منافق"، "موسوی دروغگو"
** احمدی نژاد با بیان اینکه در این انتخابات یک نفر در برابر سه نفر قرار داشته است، گفت: تا الآن حتی یک شکایت به شورای نگهبان نرسیده است.
**وقتی از یک خانم میانسال که با بازوبند منقش به پرچم ایران، در جشن پیروزی شرکت کرده بود، پرسیدم که چرا به احمدی نژاد رای داده است؟، جواب داد "به احمدی نژاد رای دادم چون به کارش اعتقاد داشتم". وی در مورد کسانی که سلامت اتخابات را زیر سئوال می برند هم گفت "آنها خودشان و ایران و ایرانی بودن و آریایی بودن‌شان را زیر سئوال می‌برند"
** برخی کودکان شرکت‌کننده در جشن، پرچم سه رنگ ایران را روی صورت‌هایشان نقاشی کرده بودند.
** حضور پیرمردها و پیرزن‌های ویلچرنشین در مراسم عصر امروز جالب توجه بود.
**این مراسم به طور همزمان از شبکه‌های سوم سیما و شبکه خبر به صورت مستقیم پخش شد و بسیاری از خبرنگاران خارجی نیز برای پوشش آن حضور داشتند.
** و اما نقطه عطف جشن پیروزی؛ دکتر احمدی نژاد در پایان سخنانش با اشاره به استفاده یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از رنگ سبز، این نکته را عنوان کرد که رنگ سبز رنگ سیادت و متعلق به اهل بیت(ع) است. وی سپس با اشاره به سیادت خود (از جانب مادر) یک شال سبزرنگ را به گردن خود آویخت.
** جشن بزرگ ولادت حضرت زهرا(س) و پیروزی حماسی دکتر احمدی نژاد در انتخابات که از ساعت 17 شروع شده بود، در ساعت 19 به پایان رسید.
** در پایان مراسم شرکت کنندگان با سردادن شعارهایی در حمایت از رهبر انقلاب و رئیس جمهوری در خیابان‌های اطراف به راهپیمایی پرداختند. یک شعار جالب مردم این بود "حالا که افشا شده، میگه تقلب شده

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان