تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - با پذیرش واقعیت به دامن مردم باز گردید
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

با پذیرش واقعیت به دامن مردم باز گردید

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: آن كسانی كه امروز پرچم آشوب و تجاوز به اماكن عمومی را به دست گرفته‌اند باید بدانند كه شاید روزی مردم شما را ببخشند، پس بهتر است واقعیت را قبول كرده و به دامن مردم باز گردید.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: آن كسانی كه امروز پرچم آشوب و تجاوز به اماكن عمومی را به دست گرفته‌اند باید بدانند كه شاید روزی مردم شما را ببخشند، پس بهتر است واقعیت را قبول كرده و به دامن مردم باز گردید.

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور امشب در جشن پیروزی احمدی‌نژاد در انتخابات كه در مدرسه فیضیه قم برگزار شد، با بیان اینكه چرا برخی افراد می‌خواهند با آشوب این حضور را كمرنگ جلوه دهند، گفت: پس از حضور 85 درصدی مردم در انتخابات اوباما اعلام كرد كه ما حاضریم با ایران مذاكره كنیم و معتقدیم كه باید سلاح‌های هسته‌ای از اسرائیل جمع‌آوری شود، اما پس از آشوب‌ها و همچنین برخی حركات از سوی افراد از حرف خود بازگشت و متوجه شد كه كسانی كه با انقلاب بوده‌اند امروزه طرفدار آمریكا شده و اعلام كرد احمدی‌نژاد و انتخابات ایران را به رسمیت نمی‌شناسم.
وی افزود: اوباما اگر میلیاردها خرج می‌كرد نمی‌توانست چنین دوستانی را در ایران پیدا كند. امروز ببینید چه می‌كنند و چه كسانی هستند كه آشوب‌ها را هدایت و رهبری می‌كنند.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به استفاده از شال‌های سبز توسط حامیان میرحسین موسوی در تبلیغات انتخاباتی گفت: در گذشته ما شاهد بودیم كه اگر فردی مریض می‌شد، شال سبز سیدی را می‌گرفت و به عنوان شفا استفاده می‌كردند، اما این افراد كار را به جایی رساندند كه شال سبز را بر گردن سگ خود انداخته و به همراه خود در خیابان‌ها آوردند.
وی افزود: این بازی كردن با اعتقادات مردم ماست و تنها به دنبال جمع‌آوری رای از مردم بودند.
ذوالنور با اشاره به برخی گفته‌ها در خصوص تقلب در انتخابات گفت: چرا این افراد به جای اینكه دست خود را به سوی مجامع بین‌المللی دراز كنند، نمی‌گویند كه در كدام صندوق رای تقلب شده است؟
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: در بسیاری از كشورهای خارجی از جمله در سیدنی استرالیا نیز رای احمدی‌نژاد بالاتر بود، آیا معتقدید در آنجا هم بسیجیان و سپاهیان آمده و تقلب كرده‌اند؟
وی افزود: چرا به رای مردم احترام نمی‌گذارید؟ یك فردی كه بازنده است و مردم آنها را كنار زده‌اند چه می‌خواهند بگویند؟ افراد فریب نخورند و اسیر تبلیغات مسموم نشوند.
وی اظهار داشت: كسانی كه قرآن را ناحق اعلام كردند و امر به معروف و نهی از منكر را خشونت دانستند و در جلسات خود اعلام می‌كردند كه اسلام ناكار آمد است و حتی كار را به جایی رساندند كه اعلام نمودند مردم مگر میمون‌ هستند كه تقلید كنند، این افراد می‌خواستند به صحنه بیایند، اما مردم فریب نخوردند.
ذوالنور گفت: امروزه بحث حزب و گروه نیست، موضوع اساسی امروز ما انقلاب است و باید از انقلاب دفاع كنیم و دغدغه ما انقلاب باشد.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینكه امروزه بصیرت و جریان‌شناسی برای ما مهم است گفت: باید پشت پرده‌ها را شناخته و مردم تشخیص دهند و بدانند دشمن از حاكمیت چه گروهی‌ خوشحال و از حاكمیت چه گروهی نارحت می‌شوند.
وی اظهار داشت: مردم در این انتخابات نشان دادند كه طرفدار عدالت و پاكی هستند و می‌خواهند افراد لایق بر سر كار باشند.
ذوالنور با اشاره به تخریب‌ها بر علیه دولت نهم گفت: در طول چهار سال اردوگاه‌هایی برای تخریب دولت اصولگرا زده شد و از تمامی امكانات و تبلیغات استفاده كردند، اما مردم نشان دادند كه اسیر این تبلیغات نخواهند شد و طرفدار حق هستند.
وی افزود: آن كسانی كه امروز پرچم آشوب و تجاوز به اماكن عمومی را به دست گرفته‌اند باید بدانند كه شاید روزی مردم شما را ببخشند، پس بهتر است واقعیت را قبول كرده و به دامن مردم باز گردید.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان