تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - احمدی نژاد:انقلاب با مجازات متجاوزین به بیت المال تقویت می شود
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

احمدی نژاد:انقلاب با مجازات متجاوزین به بیت المال تقویت می شود

محمود احمدی نژاد"نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه برخی می گویند چرا از برخی افراد اسم برده ای و این امر به انقلاب آسیب می زند، گفت: انقلاب با مجازات متجاوزین به بیت المال تقویت می شود.

محمود احمدی نژاد"نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه برخی می گویند چرا از برخی افراد اسم برده ای و این امر به انقلاب آسیب می زند، گفت: انقلاب با مجازات متجاوزین به بیت المال تقویت می شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، احمدی نژاد که عصر سه شنبه در اجتماع هزاران نفر از مردم خوزستان در مصلای امام خمینی اهواز سخن می گفت، افزود: برخی می گویند آبروی انقلاب در خطر است اما من می گویم وقتی در بخش هایی از کشور هنوز دهها هزار خانوار در کپر و فقر زندگی می کنند آیا آبروی نظام به خطر نمی افتد.
احمدی نژاد این پرسش را مطرح کرد، آیا وفتی اسم چند نفر که خود را مالک کشور می دانند، برده می شود کشور به خطر می افتد؟
نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: بزرگترین خدمت به انقلاب و کشور ، قطع کردن دست غاصبان و متجاوزان به بیت المال است.
احمدی نژاد گفت : عده ای قلیلی خود را بالاتر از مردم می دانند و برای خود و گروه خود حق و امتیاز ویژه قائل هستند و بقیه ملت را دست چندم بحساب می آورند.
وی در ادامه سخنانش در اجتماع پرشور مردم خوزستان دستاوردهای انقلاب اسلامی را بی نظیر و برای همه افتخار آمیز خواند و گفت : عده ای قلیل اما سازمان یافته و متشکل بر خلاف مسیر ملت و انقلاب و بر خلاف عدالت حرکت کرده و می کنند.
نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود:آنان خود را مالک انقلاب و ثروتهای انقلاب و مالک ملت و برتر از ملت می دانند و این در حالی است که انقلاب آمد تا خود برتر بینی ، زیاده طلبی ، رانت خواری و خودخواهی را ریشه کن کند.
احمدی نژاد اظهار داشت : مشکل آنها این نیست که ضعفها و کاستیها و مشکلاتی که در گوشه و کنار کشور به چشم می خورد و مشکل آنها درد مردم نیست بلکه آنان احساس می کنند با حضور ملت ریشه فساد و تبعیض قطع خواهد شد .
وی که با شعار احمدی احمدی حمایتت می کنیم همراهی می شد، افزود: وقتی می گوییم در خوزستان و مناطق وسیعی از کشور جوانان مومن و با استعداد و پاک و دلسوز بیکار هستند و اجازه دهند 10 تا 15 درصد از وامهای بانکی در اختیار این جوانان قرار گیرد،می گویند سیاست اقتصادی شما غلط است.
نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که پس از استقبال مردمی که بیش از 2 ساعت بطول انجامید و در جمع مردم خوزستان سخن می گفت،افزود: وقتی دوستان شما در گذشته 100 میلیارد ، 100 میلیارد از بانکها برند و هنوز مدیران و کارکنان بانکها نتوانند پولها را بر گردانند آیا سیاست شما غلط نبود.
احمدی نژاد تصریح کرد : اینکه اموال بیت المال به جیب شما و دوستان و گروه شما برود غلط نیست اما این که بیت المال در بین توده های وسیع مردم توزیع شود، غلط است.
وی با بیان اینکه مشکل این نیست که دولت ضعف دارد یا ندارد،خاطرنشان کرد: مشکل این است که برخی نگران منافع خودشان هستند.و برترین تهمت ها و افتراها را به سمت خادم کوچک مردم روانه کرده اند.
احمدی نژادگفت : گلو و سینه های خود را برای تیرها و نیزه ها ی تهمت و توهین آماده کرده ایم اما قلم احمدی نژاد یک سند علیه منافع ملت را امضاء نمی کند.
وی با اشاره به اینکه گفته شد احمدی نژاد دروغ می گوید، افزود : دروغگو خائن و خائن ترسو است.
وی سپس از مردم سئوال کرد، در این 4 سال در کدام عمل از خادم و فرزند کوچک خود ترس دیده اید؟ و مردم یکپارچه پاسخ دادند: خیر
احمدی نژاد گفت : اگر بنا بود بترسیم از آمریکاییها و جبهه متحد نفاق می ترسیدیم.
نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: برخی خون بر دل ملت و رهبری عزیز کرده اند و اکنون که بنا است به دست شما ملت برای همیشه دست های آنها قطع شود، فریاد آورده اند.
احمدی نژاد با اشاره به جنگ روانی و هجوم گسترده تبلیغات خلاف قانون گفت : آنان می خواهند با تهمت و دروغ درصفوف یکپارچه ملت تفرقه ایجاد کنند اما ملت هوشیار همیشه در صحنه حاضر است و امید دشمنان را به یاس تبدیل می کند.
وی گفت : وقتی می خواهیم برای خوزستان که هنوز آب اشامیدنی ندارد بودجه اقتصادی بدهیم می گویند هزینه دولت زیاد می شود و سیاست اقتصادی شما غلط است .
احمدی نژاد خاطر نشان کرد: آیا آب رسانی به مردم غلط است و آیا خرج کردن بیت المال برای ساختن کاخهای اشرافی خیانت نیست.
وی گفت : عده ای پیدا شده اند که خود را فوق قانون و فوق ملت می دانند در حالی که امام فرمود ملت ولی نعمت هستند و اگر به من خادم بگویید بهتر از این است که رهبر بگویید و رهبر عزیز نیز تاکید کردند که همه ما نوکر ملت هستیم.

** اجرای عدالت سخت ترین مرحله برپایی دولت اسلامی است

احمدی نژاد ملت ایران را ملتی یکپارچه و متحد خواند و تاکید کرد : اجرای عدالت سخت ترین مرحله برپایی دولت اسلامی است.
به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا احمدی نژاد در ادامه سخنانش در اجتماع هواداران خود از مردم خوزستان افزود: کسانیکه مانند طلحه و زبیر بودند و در کنار پیامبر جنگیدند اما وقتی صحبت از عدالت آمد با شمشیر در برابر عدالت قیام کردند.
نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دستاوردهای انقلاب اسلامی را بی نظیر و افتخار آمیز برشمرد و گفت : انقلاب اسلامی آمد تا همه مردم در برابر قانون یکسان باشند ، عدالت برای همه مردم اجرا و امکانات ملت در سراسر ایران عادلانه توزیع شود.
وی به مجاهدتها برای صیانت از انقلاب و ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: این مردم بودند که برای برپایی عدالت ، فداکاری کرده و سختی ها را تحمل کردند.
احمدی نژاد اصل انقلاب اسلامی را مورد اشاره قرار داد و آن را بزرگترین حادثه بعداز پیامبر اسلامی و مقدمه و زمینه ساز حرکت آخر بر پایه عدالت جهانی توصیف کرد.
وی گفت: انقلاب آمد و کرامت ، عزت ، شجاعت و شخصیت ملت را زنده کرد به گونه ای که ملت ایران اکنون عزیزترین ملت هاست.
احمدی نژاد همچنین از خوزستان بعنوان مهد دلیران و انسانهای وارسته و عالمان ، هنرمندان یاد کرد و افزود: خوزستان دژ تسخیر ناپذیر ملت ایران در برابر استعمار و استکبار است .
نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد که مردم خوزستان و قشرهای گوناگون آن همواره در تاریخ مظهر ایمان ، شجاعت ، هوشمندی و پایداری ملت ایران و سنگر اسلام ناب محمدی بوده است.
به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا ، احمدی نژاد که پس ازاستقبال مردمی و با دو ساعت تاخیر
به علت ازدحام جمعیت استقبال کننده در مصلای امام خمینی اهواز حضور یافته بود پس از سخنرانی در اجتماع هزاران نفر از سایر شهروندان خوزستانی که از ساعتها قبل در این مکان گردآمده بودند با بدرقه خوزستانی ها به تهران بازگشت.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان