تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - سازمان مجاهدین و مشاركت عوامل پشت صحنه تخریب‌ها علیه احمدی نژاد هستند
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

سازمان مجاهدین و مشاركت عوامل پشت صحنه تخریب‌ها علیه احمدی نژاد هستند

 نایب رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از افراطیون دوم خرداد، سازمان مجاهدین و مشاركت به عنوان عوامل پشت صحنه تخریب‌ها علیه احمدی نژاد نام برد.

نایب رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از افراطیون دوم خرداد، سازمان مجاهدین و مشاركت به عنوان عوامل پشت صحنه تخریب‌ها علیه احمدی نژاد نام برد.


اسماعیل كوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار امور مجلس خبرگزاری فارس، در خصوص تخریب كاندیداهای اصلاح‌طلب علیه دولت نهم، اظهار داشت: این امر نشان‌دهنده عدم توانمندی و حضور ذهن این كاندیداها است.
وی افزود: كاندیداهای جریان اصلاح طلب به دلیل اینكه توانایی و آمادگی لازم را ندارند لذا در مناظره‌ای كه احمدی‌نژاد حضور دارد نمی‌تواند صحبت كنند و تنها در غیاب وی دست به تخریب می‌زنند.
نایب رئیس كمیسیون امنیت ملی با اشاره به عدم توجه آنان به ضرورت مطالعه اوضاع جامعه و یافتن پاسخ سئوالات، افزود: موسوی و كروبی بازیچه مشاوران و آدم‌های پشت صحنه و تندروها هستند.
نماینده تهران از افراطیون دوم خرداد، سازمان مجاهدین و مشاركت به عنوان عوامل پشت صحنه این تخریب‌ها نام برد.
وی علت هجمه‌ گسترده علیه احمدی‌نژاد را ضعف آنها خواند و گفت: زمانی كه آنها نمی‌توانند جواب منطقی و به موقع ارائه دهند و بازیچه دست برخی هستند لذا می‌آیند و با عصبانیت دست به تخریب می‌زنند.
كوثری با اشاره به عصبانیت موسوی هنگام تذكر مجری مناظره مبنی بر عدم صحبت در خصوص غائبین، خاطرنشان كرد:‌ این افراد با این اقدامات خود می‌خواهند قیافه حق به جانبی به خود بگیرند، غافل از اینكه این روش‌ها دیگر كهنه شده و برای مردم روشن است كه چه كسی واقعا برای مردم و به صورت مستدل كار می‌كند و چه كسانی می‌خواهند با شانتاژ آفرینی كار را پیش ببرند.
عضو هیئت رئیسه كمیسیون امنیت ملی یادآور شد: احمدی‌نژاد خیلی شفاف و روشن مسائل را بیان و دقیقا در مسیر مورد نظر امام(ره) حركت و عمل می‌كند، لذا برخی كه به دلیل افزایش دنیاطلبی از مسیر امام دور شده‌اند و به خاطر افزایش سن ناتوانند، زود عصبانی می‌شوند و چون حافظه‌شان هم قدری كند شده، دست به تخریب علیه دولت نهم می‌زنند.
نماینده تهران افزود: كاندیداهای مذكور و پشت صحنه‌ها بدون آوردن دلیل و مدرك تنها می‌گویند احمدی‌نژاد دروغ می‌گوید و این امر نشان‌دهنده یك عملیات روانی به تمام معنا است كه آنها در پیش گرفته‌اند.
وی ادامه داد: مردم خوب تشخیص می‌دهند و مناظره‌‌ها را دنبال می‌كنند

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان