تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - تبدیل مناظره موسوی و كروبی به محاكمه غیابی احمدی‌نژاد
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

تبدیل مناظره موسوی و كروبی به محاكمه غیابی احمدی‌نژاد

سایت‌های اینترنتی نوشتند؛ در پی پیروزی‌های احمدی‌نژاد در مناظره‌های جداگانه تلویزیونی با میرحسین موسوی و مهدی كروبی نامبردگان تصمیم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبدیل به محاكمه و تخریب غیابی احمدی‌نژاد نمایند.

بسیاری از سایت‌های خبری از جمله جهان، برنا، دیدگاه، مردمیار، مهر ورزش، گرانیوز، رهوا، ثانیه نیوز، حدا‌نیوز، روایت، خبرنویس، بچه‌های قلم، خدمت ، قلم‌‌پرس و ... نوشتند؛ مهدی هاشمی رفسنجانی و غلامحسین كرباسچی و تعداد دیگری از اعضای ستادهای میرحسین موسوی و كروبی تصمیم‌ گرفتند در جلسه‌ای فضای مناظره به صحنه محاكمه احمدی‌نژاد مبدل شود.
در پی پیروزی‌های احمدی‌نژاد در مناظره‌های جداگانه تلویزیونی با میرحسین موسوی و مهدی كروبی نامبردگان تصمیم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبدیل به محاكمه و تخریب احمدی‌نژاد نمایند.
این افراد همچنین تاكید كردند: با توجه به اینكه احمدی‌نژاد در جلسه امشب حضور ندارد و نمی‌‌تواند مثل شب‌های قبل از خود دفاع كند، بهترین فرصت برای طرح ادعاهای تخریبی و ارائه اسناد مجعول از جمله سند‌سازی درباره شهرداری تهران و مواردی از قبیل وجود دارد.
افراد فوق در این جلسه تاكید كردند: ما باید از فضای یكطرفه مناظره علیه احمدی‌نژاد حداكثر بهره را برای بازسازی چهره هاشمی رفسنجانی و خانواده و بستگان وی بدست آوریم.
این افراد معتقدند ما باید با بهره‌گیری از مناظره امشب چهره احمدی‌نژاد را كه در نظر سنجی‌های اخیر و پس از برگزاری دو مناظره افزایش یافته، تخریب كنیم.
قرائت بیانیه دفتر آقای هاشمی رفسنجانی از سوی یكی از دو نفر (موسوی و كروبی) از دیگر تصمیمات این جلسه است كه با هدف بازسازی و احیای چهره هاشمی قرار است، انجام شود.
بخش زیادی از عناصر افراطی كه در شب‌های گذشته هم تلاشهای نافرجامی برای ایجاد تنش و درگیری در خیابان‌ها داشتند، قرار است امشب بعد از مناظره به برخی خیابان‌ها و مناطق پرتردد هجوم برده و با حركت‌های فیزیكی و اهانت به مقدسات و فحاشی به رهگذران زمینه تحریك مردم و حامیان احمدی‌نژاد را فراهم كنند. در همین ارتباط تحریك دانشجویان كوی دانشگاه تهران در دستور كار قرار گرفته و تلاش می‌شود شبیه حادثه 18 تیر بازسازی شود.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان