تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - احتمال بروز خطر برای جان رئیس جمهور
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

احتمال بروز خطر برای جان رئیس جمهور

 
به گزارش قلم پرس :
 به قلم روانبخش     
به گزارش قلم پرس حجت‌الاسلام قاسم روانبخش دبیر سیاسی هفته‌نامه پرتو سخن در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: احمدی‌نژاد در مناظره با موسوی بسیار قوی و مسلط بر همه مسائل كشور و جهان ظاهر شد اما میرحسین به دلیل 20 سال دوری از مسائل نسبت به تحولات دنیا اطلاع چندانی از مسائل نداشت.
وی افزود: مناظره احمدی‌نژاد با موسوی به نفع احمدی‌نژاد تمام شد و به نظرم دوستان آقای موسوی در حق او جفا كردند كه در خصوص مسایل روز دنیا و كشور اطلاعات درست در اختیار وی قرار ندادند و این مناظره به ضرر او تمام شد.
این عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) اظهار داشت: آقای موسوی بعد از افشاگری رئیس جمهور در خصوص پرونده تحصیلی خانم رهنورد بر اعصاب خود تسلط نداشت و دست‌وپای خود را گم كرد و دیگر نتوانست مناظره را با آرامی پیگیری و مباحث خود را جمع‌بندی كند.
روانبخش افزود: آقای موسوی همچنین به جای پرداختن به برنامه‌های كلان وارد مسائل جزئی شد و در اظهاراتی تعجب‌آور به بیان مسائلی پرداخت كه در دولت خود او دهها برابر بیش از دولت فعلی اتفاق افتاده بود كه به نظرم باعث تحیر مردم شد.
وی ادامه داد: آقای موسوی مدعی شد روابط ایران و عربستان در دولت نهم دچار تیرگی و نابسامانی شد در حالی كه در زمان نخست‌وزیری وی روابط دو كشور متأثر از ناكارآمدی دستگاه دیپلماسی دچار افول شده بود و نه تنها حج تمتع متوقف شد، بلكه چپ‌های تندرو و در رأس آنها جریان سیدمهدی هاشمی به عربستان سلاح برده بودند كه در فرودگاه جده دستگیر شدند.
دبیر سیاسی هفته‌نامه پرتو سخن با اشاره به افشاگری‌های احمدی‌نژاد در خصوص صحنه‌گردانی هاشمی رفسنجانی علیه دولت نهم اظهار داشت: احمدی‌نژاد با معرفی هاشمی رفسنجانی به عنوان لیدر مافیای قدرت و ثروت ریشه اصلی مشكلات كشور را در برابر مردم نمایان كرد و آنچه می‌خواست طی 4 سال گذشته بیان كند اما به خاطر مصالح كشور سكوت را ترجیح داد به صراحت به اطلاع ملت رساند.
احمدی‌نژاد گفت: مشكلاتی كه برای مردم در 4 سال گذشته به دلیل ایجاد موانع در برابر تلاش‌ها و خدمات دولت نهم بوجود آمد ناشی از فعالیت‌های پشت پرده هاشمی رفسنجانی و در واقع برای اولین‌بار عوامل ویژه‌خواری‌ها در كشور را به مردم معرفی كرد.
وی تصریح كرد: گرچه پیش از این قانون تصویب شد كه براساس آن اسامی مفسیدن باید بعد از محكومیت در دستگاه قضایی معرفی شود اما در این زمینه اهمال‌هایی صورت گرفت و مردم همواره خواستار افشاگری مفسدین اقتصادی بودند و آنچه امشب احمدی‌نژاد در مناظره با موسوی بیان كرد گوشه‌ای از حقایق بود كه در پاسخ به مطالبه ملت بیان شد.
دبیر سیاسی هفته‌نامه پرتو سخن اظهار داشت: امروز مردم در اقصی نقاط كشور سؤال می‌كنند كه چرا در معرفی مفسدان اقتصادی و برخورد با آنها و پایان دادن به دست‌اندازی چپاولگران بیت‌المال كوتاهی می‌شود و رئیس جمهور ملت در برابر ملت بغض فروخورده خود را شكست تا آنها بدانند ریشه مفاسد و تبعیض كجاست؟.
روانبخش افزود: اگر قرار بود همه منتظر بنشینند دستگاه قضایی مفسدین را به مردم معرفی كند كاری از پیش نمی‌رفت و در جریان شهرام جزایری دیدیم كه با سهل‌انگاری به او فرصت گریز از چنگال قانون داده شد و اگر افشاگری‌ روزنامه كیهان نبود این مجرم اقتصادی فرصت فرار پیدا می‌كرد.
وی خاطرنشان كرد: امكان دارد برخی مراكز قدرت حتی با رئیس جمهور به دلیل اعلام اسامی مفسدان اقتصادی به بهانه تخلف از قانون برخورد كنند اما این اتفاق باید می‌افتاد تا مردم در جریان گوشه‌ای از حقایق و واقعیت‌ها در كشورمان قرار گیرند.
این عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) درباره احتمال بروز خطر برای جان رئیس جمهور به دلیل مباحثی كه در مناظره با موسوی مطرح كرد، گفت: اسرائیلی‌ها مدتی است كه تنها راه برداشتن احمدی‌نژاد از سر راه خود را ترور او می‌دانند و بارها علنی این موضوع را مطرح كرده‌اند و بعد از این مناظره به دلیل برملا شدن برخی مسائل داخلی احتمال خطر افزایش یافته كه باید حفاظت از رئیس جمهور بیشتر شود.
روانبخش با بیان اینكه رقابت اصلی بین احمدی‌نژاد و موسوی صورت می‌گیرد، به صداوسیما پیشنهاد داد به این دو كاندیدا فرصتی 90 دقیقه‌ای برای مناظره‌ای دیگر بدهد تا آنها مسائل مورد نظر خود را بیشتر تبیین كنند.
وی در پایان خاطرنشان كرد: احمدی‌نژاد قطعاً سیاست‌های فعلی را استمرار می‌دهد اما هنوز از برنامه‌های موسوی اطلاع نداریم در این مناظره نیز به این موضوع پرداخته نشد و خوب است صداوسیما به جای پخش فیلم مستند هر دو كاندیدا و یا با كاهش فیلم‌ها و سریال‌ها مناظره دیگری میان این دو برگزار كند.
وی گفت: احمدی‌نژاد با معرفی هاشمی رفسنجانی به عنوان لیدر مافیای قدرت و ثروت، ریشه اصلی مشكلات كشور را در برابر مردم نمایان كرد.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان