تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - احمدی‌نژاد بغض فروخورده محرومان را درمقابل جریان قدرت و ثروت فریاد كرد
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

احمدی‌نژاد بغض فروخورده محرومان را درمقابل جریان قدرت و ثروت فریاد كرد

نیلی: احمدی‌نژاد بغض فروخورده محرومان را درمقابل جریان قدرت و ثروت فریاد كرد

خبرگزاری فارس: میثم نیلی گفت: اگرچه احمدی‌نژاد در این مناظره تمام حرفهای خود را مطرح نكرد، اما بغض فروخورده محرومانی كه سالها مورد تعدی عناصر فاسد اقتصادی قرار گرفته بودند را فریاد كرد به گونه‌ای كه مردم حتی حرفهای ناگفته‌ احمدی‌نژاد را نیز به خوبی درك كردند.


میثم نیلی مسئول كمیته سیاسی ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به مناظره احمدی‌نژاد و موسوی گفت: در این مناظره آنچه كه ملت ایران سالها در انتظار آن بودند اتفاق افتاد و آن عبارت بود است دیدن تقابل چرخه قدرت و ثروت در مقابل جریان مردم.
وی افزود: چرخه قدرت و ثروت سالها مانند یك خار در گلوی مردم باقی مانده بود كه احمدی‌نژاد این جریان را نمایان ساخت و به وضوح در مقابل چشمان مردم ایران دیده شد.
نیلی ادامه داد: در این مناظره مشخص شد كه 16 سال پیش از این دولت به هم متصل بوده و علاوه بر آن 8 سال پیش از آن نیز با آن 16 سال مرتبط بوده است و در این 4 سال در حقیقت احمدی‌نژاد مانند استخوان در گلوی جریان قدرت و ثروت و كسانی بوده است كه بر ایران احساس مالكیت می‌كردند.
وی با بیان اینكه احمدی‌نژاد در این مناظره به وعده خود عمل كرد ادامه داد: در این مناظره آقای موسوی به روشنی به مردم پیغام داد كه من امتداد جریان 16 سال قبل از این دولت هستم.
نیلی تصریح كرد: اگرچه آقای احمدی‌نژاد در این مناظره تمام حرفهای خود را مطرح نكرد اما بغض فروخورده محرومانی كه سالها مورد تعدی عناصر فاسد اقتصادی قرار گرفته بودند را فریاد كرد به گونه‌ای كه مردم حتی حرفهای ناگفته‌ احمدی‌نژاد را نیز به خوبی درك كردند به گونه‌ایی كه قطعاً در قضاوت نهایی، رأی خود را در مقابل جریان قدرت، ثروت، فساد و رانت‌خواری به نمایش خواهند گذاشت.
وی گفت: نفس این مناظره یك پیروزی برای جبهه عدالت‌خواهی در كشور بود و موسوی در حقیقت در این مناظره جریان مقابل عدالت‌خواهی را همراهی می‌كرد و اگرچه ما معتقدیم كه آقای موسوی سلسله جنبان چنین جریانی نبود اما این اتفاق افتاد.
نیلی در پایان با اشاره به پیروزی قاطع احمدی‌نژاد در این مناظره خاطرنشان كرد: موج مردمی حمایت از احمدی‌نژاد پس از این مناظره كه نقطه‌عطف محسوب می‌شود خود را بیش از پیش نشان خواهد داد.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان