تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - خبری داغ!!!!!!!!
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

خبری داغ!!!!!!!!

بسمه تعالی

اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه


چیز چیز آقای چیز دولت چیز مردم چیز آدمای چیز مسئله چیز

(كسی كه نتونه چند تا كلمه پیش پا افتاد رو درست بگه واقعا میتونه رئیس جمهور مملکت باشه!!!!)

خبر فوری:موسوی در مناظره فقط فرار کرد و تیترهای هاشمی را بیان کرد.
خبر فوری:شکست سخت موسوی در مناظره

خبر فوری:مدرک همسر موسوی قلابی است.
خبر فوری:موسوی 90 میلیارد غیر قانونی از بودجه برداشت کرده بود.
 
خبر مهم : میر حسین موسوی رنگ سبز خود را به رنگ قهوهای تغییر داد!!!
پیشنهاد به حامیان عزیز موسوی از فردا پارچه قهوهای بردارین و هر جا دوست داشتین ببندید

رئیس جمهور محبوب در یکی از آخرین صحبتهای خود جملاتی را فرمودند که از آن می توان اینگونه استنباط کرد که یک جریان سرمایه دار و سرمایه دار پرور در اوایل انقلاب و عنفوان جنگ تحمیلی شکل گرفت که در لوای سازندگی و کارهای ساختاری شروع به چپاول و غارت ثروت مملکت کرد.این جریان در سالهای بعد با تحکیم موقعیت اقتصادی خود،به شدت وارد جریانات سیاسی شد و حال کنترل بیشتر جریانها و گروههای سیاسی را بر عهده دارد و افسار بعضی از سران این جریانها را به هر سو که بخواهد می کشد(مثل ... در گذشته و اکنون ...).

اما در سال 84 آقای احمدی نژاد رئیس جمهور ولایی ایران،شکست سختی به این جریان وارد کرد و از آن موقع است که این جریان از همه توان خود برای زمین زدن دولت نهم استفاده کرده است.

 

در آستانه انتخابات دهم این جریان چپاول گر با فرستادن حداقل دو کاندیدا(بعضی می گویند 3 کاندیدا)با طرز فکر و طیف مخاطب مختلف درپی آن است تا شکست سخت خود را در دور قبل جبران نماید و در این راه از هیچ کوششی اعم از توهین و تخریب و دروغ پردازی فروگذار نیست.

 

طرفداران آقایان موسوی،کروبی و حتی رضایی دقت کنند،که این کاندیداها بازیچه دست این جریان شده اند.

سوال اینجاست که چرا آقای هاشمی رفسنجانی که از سیاست های اقتصادی موسوی در دوران وزارت وی انتقاد می کرد حالا حامی وی شده است؟

چرا ایشان همسو با جریان اصلاح طلب که به گفته کارشناسان دوران 8 ساله اصلاحات از نظر اقتصادی و فرهنگی و ... ضعیفترین دوران بعد از انقلاب است،به مقابله با احمدی نژاد بر آمده است؟

مگر احمدی نژاد چه کرده است؟

جواب این است که احمدی نژاد به دنبال پیاده سازی اصل اسلام است و اسلام گرایی ناب است و نه به چپ وام میدهد و نه وامدار راست سنتی است و نه وابسته به جریان سرمایه داری است.احمدی نژاد در پی برپایی حکومت مظلومین بوده و است و این به مذاق آقایان سرمایه دار خوش نیامد.

چهار سال خون دل خورد،اقتصاد و سیاست و مدیریت متلاشی شده را از دولت قبلی تحویل گرفت،تحریم شد و گرفتار اقتصاد شکست خورده جهانی شد اما باز هم در صحبتهای خود گفت من نوکر دولت هستم و تا جایی که شد جواب توهینهای آقایان را نداد اما آقایان(مخصوصاً موسوی و خاندان هاشمی)تا دلشان خواست توهین کردند.

 

سوال دیگر(شما طرفداران اصلاحات و موسوی و کروبی جواب دهید):

چرا شخصی مثل احسان نراقی که عامل ساواک و رژیم طاغوت بود از موسوی حمایت می کند؟جواب دهید؟

سوال دیگر:

چرا گروهکهای نهضت آزادی و مجاهدین که از سوی امام و روحانیت طرد شدند از موسوی حمایت می کنند؟مگر سران این گروهها در سالهای اخیر بیشتر وابستگی به غرب را از خود نشان ندادند؟مگر اینها بیتشر توهینها را به اسلام و ولایت فقیه نداشتند؟

چرا اشخاصی مثل آغاجری و شبستری و گنجی و سورش که در مسلمان بودن انها شک است از اصلاحات حمایت می کنند؟

 

سوال دیگر:

چرا کشورهای غربی و در راس آنها آمریکا و اسرائیل در آروزی رای آوردن اصلاحات(و یقیناً موسوی)هستند؟مگر آنها دشمن قسم خورده ما نبوده و نیستند؟

چرا کسانی که دشمن ائمه و معصومین هستن و انواع توهینها و افتراها را به آنها می زنند از جریان اصلاح طلبی حمایت می کنند؟

جواب دهید؟سوالات من غیر منطقی بود؟چرا؟چرا؟

 

اما همگان بدانند با یاری خداوند و امام عصر این دولت کریمه بار دیگر برای خدمت کردن به مردم(به قول خود رئیس جمهور محبوب نوکری مردم)انتخاب می شود.طبق آمارهای واصله روزانه شکست مجدد جریان اصلاحا و سرمایه داری صددرصد است.

این حرفها از روی نگرانی برای رای نیاوردن احمدی نژاد نیست بلکه وظیفه شرعی من است که بگوییم تا بدانید چه کسانی از جریانهای مخالف احمدی نژاد و برای چه منظوری حمایت می کنند.

عمر کوتاه است و زودگذر و باید روزی برای اعمال و رفتار خود در پیشگاه خداوند و امام عصر جواب پس دهیم.این یک انتخاب ساده اجتماعی نیست بلکه یک آزمون عقیدتی است که خداوند پیش روی ما گذاشته است.

 

به دور از احساسات کمی فکر کنیم.خداوند ناظر همه ماست.

موفق باشید

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان