تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - احمدی نژاد: هر چه دارم، مدیون مادر، معلم و همسرم هستم
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

احمدی نژاد: هر چه دارم، مدیون مادر، معلم و همسرم هستم

رییس‌جمهوری با تاكید بر نقش غیرقابل انكار بانوان در پیشرفت و تعالی كشور، خود را مدیون مادر، معلم كلاس اول و همسر خود دانست.دكتر محمود احمدی‌نژاد طی سخنانی در همایش بزرگ بانوان كشور در حمایت از خود كه عصر امروز در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار شد اظهار داشت: نقش زنان در سرافرازی و پیشرفت یك ملت بسیار بیشتر از نقش مردان است.

وی با بیان اینكه همواره ما مردان مدیون و بدهكار بزرگواری‌ها، فداكاری‌ها و محبت‌های زنان هستیم، گفت: من هر چه دارم مدیون 3 نفر هستم، نخست مادر عزیزم كه با فداكاری مرا پرورش داد و روح انسانیت و شجاعت را در فرزندان خود دمید.

وی از معلم كلاس اول خود به عنوان دومین فردی نام برد كه به او مدیون است و در همین هنگام خانم قلی‌پور كه در سالن حضور داشت برای حاضران دست تكان داد كه این امر سبب شد بانوان حاضر در این همایش نیز با شور و شوق برای او دست تكان دهند.

دكتر احمدی‌نژاد ادامه داد: سومین فردی كه به او مدیون هستم همسر عزیزم است كه او را به اندازه همه دنیا دوست دارم.

احمدی‌نژاد در ادامه به بیان خاطراتی از زمان ازدواج خود با همسرش پرداخت و گفت: همسر من خانه‌ را كه مركز اصلی رشد انسان‌هاست مدیریت كرد به‌طوری كه طی 29 سال، بنده هیچ مشكل و كدورتی را احساس نكردم.

این سخنان احمدی‌نژاد با فریادها و استقبال حاضران همراه شد و هنگامی كه دوربین‌های این سالن همسر دكتر احمدی‌نژاد را نشان دادند جمعیت خطاب به او یكپارچه فریاد زد: آفرین.
رییس‌جمهوری در ادامه به توضیح سخنان خود پرداخت.

وی گفت: خدای متعال همه عالم را بر اساس لطف و محبت خود آفریده است و جامعه انسانی بر محور لطف و محبت شكل می‌گیرد.

وی با بیان اینكه اگر لطف و مهرورزی نباشد هیچ عمل خوب و كار زیبایی وجود نخواهد داشت و جامعه شكل پیدا نمی‌كند ادامه داد: خدای متعال ماموریت ترویج مهر و مهرورزی را در قلب پاك زنان قرار داد.

به عقیده او اگر كانون مهرورزی، زنان نباشند اساسا خانواده و جامعه شكل نمی‌گیرد و انسان‌های توانمند و شجاع و پیشتاز تربیت نخواهند شد.

رییس‌جمهوری در ادامه با اشاره به افتخارآفرینی‌های زنان ایرانی تاكید كرد: امروز به لطف خدا زنان قهرمان ما در ایران در همه عرصه‌ها با هوشمندی، تدبیر و تلاش در حال پیشرفت و خدمت به كشور هستند و افتخارآفرینند.

رییس جمهوری در ادامه با بیان اینكه امروز زنان ما در عرصه‌های گوناگون دانشگاهی، پزشكی و مهندسی، مراكز فكری و پژوهشی در تلاش برای ساخت كشور و ایجاد افتخار هستند به تكریم جایگاه بانوان در خانواده پرداخت.

ایرنا

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان