تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - رای ملت ، احمدی نژاد
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

رای ملت ، احمدی نژاد

در هیاهوی تبلیغات فراوان و هجوم سخت و فضای سنگین و جنگ احزابی که از مدتها پیش توسط برخی مخالفان دولت ، براه افتاده است ، پاسخ به این سوال که چرا باز هم مردم ، دکتر احمدی نژاد را برای ریاست جمهوری ایران انتخاب می کنند ، کار چندان سختی نیست.

150320091204

140320091192

قطعا کسی آقای احمدی نژاد و دولت ایشان را معصوم و عاری از خطا نمی داند ، اما نیت خیر و عزم جدی و قاطع برای خدمت به مردم و مقایسه ی میزان خدمات این دولت با روند گذشته ، بخوبی بیانگر این واقعیت است که در مقطع کنونی ، بهترین گزینه برای سکانداری اجرایی کشور ، دکتر محمود احمدی نژاد است ، چرا که :

 

1-  احمدی نژاد در کارنامه ی چهار سال گذشته ی خود ، نشان داد که اگر با انگیزه ی خدمت به ملت و بدور از حب جاه و ریاست طلبی و بر مبنا و معیار ولایت و آرمانهای انقلاب ، وارد میدان شود ، تا چه مقدار موفق خواهد بود و کار آمدی مدیریت آرمانی و حزب اللهی و اسلامی را به نمایش گذاشت.

 

2-  احمدی نژاد ، نشان داد که پتانسیل و انرژی و میزان خدمتگزاری یک رئیس جمهور ، تا چه اندازه ظرفیت دارد و چه مقدار می توان از این جایگاه مهم ، برای خدمت به مردم و آبادانی کشور بهره برد . کار مداوم شبانه روزی و دهها و صدها ساعت ملاقات و سخنرانی و سفر و کار و... تقریبا هیچگاه درایران سابقه نداشته است و صد البته از این پس و در تمام دوران های آینده ی ریاست جمهوری ، انتظار مردم از روسای جمهور ، چیزی در حد و اندازه ی احمدی نژاد است که قاعدتا از توان بسیاری از کاندیداهای مدعی ، خارج خواهد بود.

 

3-  احمدی نژاد ، فضای قابل تنفس و مقبول جدیدی را در عرصه ی سیاسی کشور ، باز کرد و در هنگامه ای که موج های سنگین تهاجم دشمنان انقلاب ، انواع اهانت ها و شبهات را در مورد دین و پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) و اصول و ارزشها روا می داشتند و بجای ولایت فقیه از لفظ اقتدار گرایی و بجای مجاهدت از عنوان : شورش های انقلابی ! و بجای اصول  ارزشها از لفظ بنیاد گرایی استفاده کرده و بسیج را شبه نظامی ، حزب الله را گروه فشار و علماء و بزرگان را متحجر می نامیدند ، گفتمان دهه ی اول انقلاب را که بر مبنای عزت و اقتدار و تدین و معرفت به اصول و ارزشها بود ، مجددا حاکم ساخته و فضای مسموم تبلیغاتی دشمن را به حاشیه راند.

 

4-  احمدی نژاد ، صبر ، تحکل و ظرفیت والای اخلاق انسانی یک کارگزار نظام اسلامی را بخوبی به نمایش گذاشت و در طول چهار سال مدیریت خود ، شاهد انواع تهمت ها ، فحاشی ، کاریکاتور ، خبرسازی، تهمت و فضاسازی و حتی به آتش کشیده شدن عکس و ترور خود نیز بود ، اما همواره با لبخند و مهرورزی با همگان رفتار کرده و دشمنان و مخالفان خود را نیز به اعتراف به این خصوصیت مهم خود واداشت و این امر نشانه و نماد بارزی از دستور قرآنی ( اشداء علی الکفار و رحماء بینهم ) بود.

 

5-  احمدی نژاد با پاک دستی تمام و در کوران حمله ها و موانع و سنگ اندازیهای مخالفان در داخل و خارج ، فقط و فقط کار کرد و امروز ، کارنامه ای بسیار افتخار آمیز و اعجاب آور از زحمات و خدمات دولت او در جلوی دیدگان مردم قرار دارد و مردم ما قطعا با همان بصیرت و نکته سنجی گذشته ی خود ، همه ی این خدمات را مشاهده و در تصمیم گیری های خود ، لحاظ خواهند کرد.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان