تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - مردمی بودن و شجاعت از ویژگی‌های بارز احمدی‌نژاد است
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

مردمی بودن و شجاعت از ویژگی‌های بارز احمدی‌نژاد است

رئیس ستاد مردمی احمدی‌نژاد در استان تهران گفت:مردمی بودن، شجاعت، شهامت و روحیه استكبارستیزی از ویژگی‌های بارز محمود احمدی‌نژاد است.

بقیه درادامه مطلب

رئیس ستاد مردمی احمدی‌نژاد در استان تهران گفت:مردمی بودن، شجاعت، شهامت و روحیه استكبارستیزی از ویژگی‌های بارز محمود احمدی‌نژاد است.


متقی‌فر رئیس ستاد مردمی احمدی‌نژاد در استان تهران عصر امروز دوشنبه در همایش خودجوش دانشجویی و نخبگان دانشگاه‌های تهران كه با عنوان «چرا به احمدی‌نژاد رای می‌دهیم؟» در دانشكده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد، با بیان اینكه محیط دانشگاه محیط مقدسی است، اظهار داشت: یكی از مهمترین مؤلفه‌های این محیط مقدس فضای آزاد وجود در دانشگاه‌ها است كه باعث شده این محیط از سایر محیط‌ها متمایز باشد.
وی ادامه داد: در محیط دانشگاهی همه سخن یكدیگر را شنیده و به دلیل حاكم بودن عقلانیت آنگاه بهترین را انتخاب می‌كنند.
رئیس ستاد مردمی احمدی‌نژاد در استان تهران در ادامه سخنانش خطاب به دانشجویانی كه به عنوان طرفداران موسوی و كروبی در سالن حاضر شده بودند، گفت: كسانی كه حرفی برای گفتن دارند، باید سخنان خود را مطرح كنند و دیگر نباید از فیزیك برای فهماندن حرف خود استفاده كنند زیرا فقط كسانی از نیروی جسمانی در بیان نظراتشان استفاده می‌كنند كه حرفی برای گفتن ندارند.
متقی‌فر در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینكه انتخابات دهم ریاست جمهوری یك انتخابات معمولی نیست، تصریح كرد: این انتخابات از جهات گوناگون حائز اهمیت بوده زیرا ملت مطالبات جدی خود را در آن جستجو می‌كنند و شما در روزهای اخیر شاهد اظهارنظرهای شخصیت‌های مختلف جهانی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری كشور هستید و در واقع در گوشه‌ و كنار جهان نسبت به نتیجه انتخابات در ایران اهمیت داده می‌شود.
وی با بیان اینكه این انتخابات را باید از دو نظر مورد بررسی قرار داد، افزود: دیدگاه اول این است كه رئیس جمهور باید فردی مدیر، مدبر، پرتلاش، مردمی، با برنامه و صادق باشد و چون هر 4 كاندید حاضر در انتخابات دارای سوابق در سطوح بالای نظام هستند می‌توان با بررسی هر كاندید و رویكرد وی انتخاب اصلح را انجام داد.
رئیس ستاد مردمی احمدی‌نژاد در استان تهران در ادامه با اشاره به اینكه ما در انتخابات یك خط قرمزهایی داریم كه امام برای ما مشخص كرده و كسی جرأت حمله به آنها را ندارد، خاطرنشان كرد: چون اصول و عقایدی در فرهنگ این كشور و در بین مردم حاكم شده و ریشه دوانده، دیگر نمی‌توان به آن اصول خللی وارد كرد و هر كس بخواهد به این اصول خدشه‌ای وارد كند، به خاك ذلت می‌نشیند؛ چه از نیروهای آمریكایی باشد و چه از نوچه‌های داخلی.
متقی‌فر تصریح كرد: نوع اندیشه حاكم و آرمان‌های دولت نهم از جنس امام و شهداست و در واقع این دولت در مسیر فرمایشات امام خمینی‌(ره) و مقام معظم رهبری حركت كرده است و همین باعث شده ملاك‌ها و معیارها برای ما روشن و مشخص باشد.
وی یادآور شد: مردم زمانی كه در این كشور انقلاب كردند این انقلاب به دلیل احساس خطرشان در خصوص از بین رفتن اصول و ارزش‌هایی بود كه سال‌ها به آن پایبند بودند و در واقع این خطر را متوجه اسلام و دینشان می‌دیدند زیرا نظر مردم در كشور این بود كه باید اسلام در كشور حاكم شود تا تمام مشكلات دنیایی و اخروی آنها زیر پرچم دین حل شود.
متقی‌فر با بیان اینكه بالاخره در فضای عمومی سال 57 به دلیل احساس خطر بزرگی كه مردم نسبت به تهدید اصل دین می‌كردند، انقلاب را به پیروزی رساندند، تاكید كرد: مردم در كشور به دنبال دین بودند و در آن روزها نیز هیچ شعار غیردینی توسط مردم داده نمی‌شد.
رئیس ستاد مردمی احمدی‌نژاد در استان تهران در ادامه سخنانش با اشاره به اینكه امام خمینی‌(ره)‌ تجسم یك جریان فكری و انقلابی با نگاه به اسلام بود تصریح كرد: آن جریانی كه امام دنبال می‌كرد ریشه در عقاید ما داشت و همین باعث شد كه رژیم باطل قبلی برای همیشه توسط مردم حذف شود.
وی افزود: بعد از انقلاب با درایت امام خمینی(ره) و بعد از آن مقام معظم رهبری، انقلاب در مسیر درست خودش حركت كرد، البته بعد از فوت امام جریاناتی خلاف مسیر امام(ره) در درون نظام شكل گرفت و تا آنجا پیش رفت كه قرآن و پیامبر را مورد اهانت قرار داد اما با درایت‌های مقام معظم رهبری اصل انقلاب همچنان حفظ شده است.
رئیس ستاد مردمی احمدی‌نژاد در استان تهران در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینكه تا سال 84 در دور شدن از گفتمان امام انقلاب تحركاتی در كشور انجام شد، گفت: در انتخابات ریاست جمهوری سال 84 مردم فردی را به عنوان ریاست بر قوه مجریه انتخاب كردند كه در واقع آن فرد آن روز چهره شناخته شده‌ای نداشت بلكه آن روز مردم به دلیل نگرانی از اصل انقلاب به وی اعتماد كرده و رای دادند.
متقی‌فرد ادامه داد: مردم با یك خیزش عمده به جریان حاكم آن روز اعتراض كرده و احمدی‌نژاد را برگزیدند زیرا وی شعارهایی با نگاه به گفتمان امام و انقلاب مطرح كرد.
وی در ادامه سخنانش با بیان اینكه در كشور اسلامی نباید مسئولان در كاخ نشسته و برای مردم تصمیم بگیرند زیرا مدیریت اسلامی مانند نخ تسبیح است كه از میان همه مجموع‌ها باید بگذرد، تصریح كرد: در واقع سفرهای استانی مصداق كامل این نوع نگاه است كه جزو شعارهای رئیس جمهور محسوب می‌شود.
رئیس ستاد مردمی احمدی‌نژاد در استان تهران خاطرنشان كرد: رئیس جمهور كه نداند در اقصی نقاط كشور چه می‌گذرد و مردم با چه سختی‌هایی در كشور مواجه‌اند، اصلا نمی‌تواند تصمیمات درستی برای كشور اتخاذ كند اما دولت نهم همچنان كه وعده داده بود در طول مدت عمرش به قسمت‌های فراوانی از وعده‌های داده شده عمل كرد، البته در كشور مشكلاتی وجود دارد كه برای حل آنان باید برنامه داشت.
متقی‌فرد در خصوص آمار و اخبار منتشره در روزهای اخیر در خصوص عملكرد دولت نهم گفت‌: اینكه بخواهیم اخبار و آمار جعلی را منتشر كنیم عمل پسندیده‌ای نیست زیرا حرف‌ها را نباید بدون استناد به مدركی زد بلكه باید برای ادعاهای خود مدركی ارائه كرد.
وی در ادامه با اشاره به اینكه زندگی رئیس جمهور باید هم‌سطح زندگی اكثریت جامعه باشد، تاكید كرد: رئیس جمهور نباید از امكانات بالایی برخوردار باشد زیرا در اسلام مسئولان باید زحمتكش‌ترین افراد در جامعه باشند نه اینكه آسایش را برای خود فراهم كنند.
رئیس ستاد مردمی احمدی‌نژاد در استان تهران در ادامه سخنانش با بیان اینكه رئیس جمهور باید از شجاعت كافی برخوردار بوده و مردمی نیز باشد، تصریح كرد: مردمی بودن، شجاعت و شهامت و روح استكبارستیزی امام(ره) در احمدی‌نژاد بوجود آمده است.
متقی‌فرد در پایان تصریح كرد: امروز آمریكاییان و اروپائیان دیگر مانند گذشته به عقب‌نشینی ملت و دولت ایران اعتقاد ندارند بلكه به دنبال این هستند كه بتوانند با كشور ایران مذاكره كنند.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان