تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - موسوی: مسائل ما ملی است!
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

موسوی: مسائل ما ملی است!

اصولاً اگر آقای موسوی به مملكت و ملت خود علاقمند است چطور ضرباتی را كه وحدت و انسجام ملی كشور و همچنین وجهه خارجی آن از این حركت شوم وی دیده است را نمی بیند و تنها با بیان جمله كوچكی می خواهد خود را در خط ملت معرفی كند؟
  
میرحسین موسوی نامزد شكست خورده و قانون گریز این دوره از انتخابات ریاست جمهوری در سخنانی ادعای كودتای مخملی را رد كرده و باصطلاح نهضت خود را ملی دانسته است.
میرحسین موسوی در جمع گروهی از جوانان به اتهام انقلاب مخملی و یا ارتباط با بیگانگان كه به حركات مردم نسبت داده می‌شود اشاره كرد و اظهار داشت: این اتهامات بی‌پایه در حالی ایراد می‌شود كه ما دائم تأكید می‌كنیم كه مسائل ما مسأئل ملی و داخلی است و ربطی به بیگانگان ندارد. حتی ایرانیان خارج از كشور هم در حمایتی كه از حركت مردم در داخل كشور كردند به خارجی‌ها پیوند نخوردند.

به گزارش آفتاب وی افزود: این حس در حركت مردم ما خیلی قوی بود و باید این رویكرد را تشدید كنیم. چرا كه درونمایه‌ این حركت تقویت هویت ملی ماست كه در ذات خود نمی‌تواند بدون اجتناب از بیگانه شكل بگیرد. مسأئل ما در پیوند با بیگانه حل نمی شود و این را به عنوان یك اصل بایستی بپذیریم. مخصوصاً تجربیات 200 ساله گذشته ما نشان می‌دهد كه لازم است ما در این زمینه مراقبت داشته باشیم. معنای آن این نیست كه ما جهان را نشناسیم و از اتفاقاتی كه در جهان به وقوع می‌پیوندد پند نگیریم و استفاده نكنیم. نه! اینها مواردی است كه از آن استفاده می كنیم. ما نسبت به این نهضت عظیمی كه آغاز شده هم در سطح ملی و هم در سطح بین‌الملی باید روشنگری كنیم. ذهن‌های خلاق و انسان‌های خوب و گروه‌های خوب را در جامعه جهانی به این سمت متمایل كنیم و از نظریات آنان هم استفاده كنیم. منتهی بحث بر سر تسلیم بودن و متأثر شدن از سیاست‌های استعماری و سیاست‌ كشورهای بزرگ است كه مورد اشاره بنده است، كه طبیعتاً یك فاصله‌گذاری جدی و روشنی در این رابطه باید داشته باشیم».
این نامزد شكست خورده و متوهم انتخابات توضیح نداد كه این نهضت باصطلاح ملی وی چه هدفی را دنبال می كند؟ و آیا اگر این نهضت ملی بوده و ربطی به خارجی ها ندارد چطور است كه برای قوانین ملی و اسلامی این كشور اهمیتی قائل نیست و جز خود بقیه را دروغگو و خائن می نامد؟ آیا جز این است كه بیگانگان سالهای متمادی درصدد ایجاد نهضتی بر خلاف قوانین و ساختار نظام اسلامی بوده اند و اگر هدف این نهضت این نیست پس چیست؟ و اصولاً اگر آقای موسوی به مملكت و ملت خود علاقمند است چطور ضرباتی را كه وحدت و انسجام ملی كشور و همچنین وجهه خارجی آن از این حركت شوم وی دیده است را نمی بیند و تنها با بیان جمله كوچكی می خواهد خود را در خط ملت معرفی كند؟

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان