تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - ابهامات مرگ تأسف‌بار ندا آقا سلطان+ فیلم
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ابهامات مرگ تأسف‌بار ندا آقا سلطان+ فیلم

استاد موسیقی آقا سلطان: این جا تعدادی از مردم ایستاده بودند، خبری از تظاهرات نبود، آمدیم از عرض خیابان عبور كنیم تا سوار اتومبیل شویم، وقتی كه رسیدیم وسط تقاطع صدای شلیك یك گلوله به گوش رسید...

 

بقیه متن وفیلم درادامه مطلب

تصاویر كشته شدن تأسف‌بار یكی از هموطنانمان به نام ندا آقاسلطان این روزها به فضایی برای هجوم و تشدید جنگ روانی رسانه های غربی تبدیل شده است.

به گزارش رجانیوز، ندا آقا سلطان روز شنبه در محلی كه به تأیید همه از منطقه درگیری دور بوده است، با گلوله جان می‌بازد و تصاویر او با سرعت تمام به خارج منتقل و هزاران بار در شبكه های مختلف سیستم تبلیغاتی غرب منتشرمی شود تا افكار جهانی را به سمت و سوی ضد ایرانی مورد نظر این شبكه ها سوق دهد.

برای مشاهده فیلم کلیک کنید.

ابتدا شرح ماجرا از راننده ای كه شاهد اصلی ماجراست:

راننده: روز شنبه ساعت 19:20 من داشتم خیابان صالحی را به سمت بالا می‌رفتم كه ابتدای كوچه‌ی خسروی متوجه اجتماع مردم شدم، داشتم از آنجا رد می‌شدم دیدم یك خانمی دستش را به سینه گرفت و به زمین افتاد كه از دهان و بینی‌اش خون جاری می شد كه من تنها كاری كه كردم، از ماشین پیاده شدم و او را سوار ماشین خود كردم و به سمت بیمارستان رفتم، كوچه بالاتر بن بست مظفری بود كه تا انتها كوچه رفتیم و بعد ایشان را پیاده كردیم و سوار ماشین دیگری كردیم و به سمت بیمارستان رفتند.

استاد موسیقی ندا آقا سلطان: یك ماشین پژویی بود كه بعداً متوجه اسم راننده پویاست، كمك كرد تا ندا را سوار ماشین كردیم و بردیم...

مرگ خانم آقا سلطان بی‌تردید موجب تأسف شدید است اما بررسی بیشتر ماجرا ابهامات دیگری را آشكار می سازد كه كاملاً قابل تأمل است.

نكته اول: تصاویری كه از ندا آقا سلطان و همراه او در شبكه های خارجی منتشر شده، بیانگر این واقعیت است كه وی مدت‌ها قبل از حادثه كانون توجه بوده است، به گونه ای كه تصاویر منتشر شده از او در شبكه های خارجی مربوط به حداقل 45 دقیقه قبل از حادثه است، البته ممكن است این كار اتفاقی جلوه داده شود اما با توجه به اینكه محل حادثه دور از منطقه درگیری بوده، وجود حداقل 2 دوربین در این محله دور از درگیری و تصویربرداری از خانم آقا سلطان بیشتر به یك سناریوی از قبل طراحی شده می ماند تا به یك اتفاق.

نكته دوم: محل وقوع حادثه دور از درگیری و اغتشاش است و طبعاً اگر قرار است نیرو های انتظامی در جایی حضور یابند، محل اغتشاش و دگیری است نه چنین منطقه ای، نزدیكان خانم آقا سلطان نیز به این مسئله حساس هستند.

استاد موسیقی آقا سلطان: این جا تعدادی از مردم ایستاده بودند، خبری از تظاهرات نبود، آمدیم از عرض خیابان عبور كنیم تا سوار اتومبیل شویم، وقتی كه رسیدیم وسط تقاطع صدای شلیك یك گلوله به گوش رسید...

نكته سوم: بر اساس گزارش رسمی پزشكی قانونی، گلوله‌ی شلیك شده به خانم آقا سلطان از نوع كالیبر كوچك بوده است كه متعلق به اسلحه‌ی كمری فردی است كه از فاصله نزدیك و از پشت به او شلیك شده آن هم در حالی كه خانم آقا سلطان در حال راه رفتن بوده است.

این مسئله از آن جا اهمیت ویژه ای می یابد كه هیچ سازمان نظامی و انتظامی مأمور مقابله با اغتشاش از سلاح كمری كالیبر كوچك استفاده نمی كند، این واقعیت علامت سوال بزرگی است كه شاهدان اصلی ماجرا به آن تاكید می كنند.

استاد موسیقی آقا سلطان: صدای یك تیر به گوش رسید، مثل صدای یك ترقه...

راننده شاهد حادثه: من در واقع آن جا متوجه نشدم كه چه كسی شلیك كرد، نه نیروی انتظامی و نه نیروی بسیج. من ندیدم آنجا حضور داشته باشند كه به نظر من مشكوك بود، این صحنه كه اصلاً چه كسی تیر را شلیك كرد.

استاد موسیقی آقاسلطان: اینجا تیراندازی نبود، یعنی مأموری هم اینجا مستقر نبود، چند نفر از مردم بودند، صدای شلیك گلوله به گوش رسید كه به ندا اصابت كرد.

سوء استفاده رسانه های خارجی از مرگ تأسف‌بار خانم آقاسلطان برای هجوم به ایران به گونه ای است كه فریاد نزدیكان وی را نیز با همه‌ی غم و اندوه‌اشان در آورده است.

ماجرای مشكوك جان باختن خانم آقاسلطان ابهامات فراوان دیگری دارد كه به اعتقاد مردم دستگاه‌های حاضر باید با پیگیری دقیق آن‌ها را روشن و برای افكار عمومی باز گو كنند.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان