تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - قاتلان شهید بهشتی با سیل تهمت و تخریب درصدد کنار زدن او بودند
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

قاتلان شهید بهشتی با سیل تهمت و تخریب درصدد کنار زدن او بودند

رئیس‌جمهور صبح امروز به همایش سراسرسری قوه قضائیه رفت تا در هفته‌ی منسوب به این قوه، از عدالت و مخالفان اجرای آن بگوید و با تأکید بر اینکه بهترین صفت برای قاتلان شهید بهشتی ضدعدالت بودن آن‌ها است، خاطرنشان کند: افرادی آیت‌الله بهشتی را به شهادت رساندند كه مخالف عدالت بودند و با دروغ، فشار، متهم كردن، ‌جوسازی، سیل تهمت‌ها و افتراها و تخریب شخصیت بهشتی درصدد كنار زدن این شخصیت بودند.

به گزارش رجانیوز، دکتر محمود احمدی‌نژاد تأکید کرد: در بخش‌هایی از جامعه از عدالت استقبال می‌شود اما همواره افراد معدودی كه مسلط به قدرت و ثروت هستند، عدالت را نمی‌پذیرند و منشاء بی‌عدالتی و ظلم همین گروه معدود هستند كه ریشه نابسامانی‌ها در یك كشور می‌باشند.

 

رئیس‌جمهور صبح امروز به همایش سراسرسری قوه قضائیه رفت تا در هفته‌ی منسوب به این قوه، از عدالت و مخالفان اجرای آن بگوید و با تأکید بر اینکه بهترین صفت برای قاتلان شهید بهشتی ضدعدالت بودن آن‌ها است، خاطرنشان کند: افرادی آیت‌الله بهشتی را به شهادت رساندند كه مخالف عدالت بودند و با دروغ، فشار، متهم كردن، ‌جوسازی، سیل تهمت‌ها و افتراها و تخریب شخصیت بهشتی درصدد كنار زدن این شخصیت بودند.

به گزارش رجانیوز، دکتر محمود احمدی‌نژاد تأکید کرد: در بخش‌هایی از جامعه از عدالت استقبال می‌شود اما همواره افراد معدودی كه مسلط به قدرت و ثروت هستند، عدالت را نمی‌پذیرند و منشاء بی‌عدالتی و ظلم همین گروه معدود هستند كه ریشه نابسامانی‌ها در یك كشور می‌باشند.

وی با بیان اینکه دستگاه قضائی از مهمترین دستگاه‌های كشور است و حتی می‌توان اهمیت آن را بیشتر از قوه مقننه و مجریه دانست،‌چرا كه تضمین اجرایی قانون و تامین امنیت است، افزود:‌ حفظ كرامت مردم حیثیت جامعه و حفظ منافع مردم،‌ملت و منافع ملی و حیثیت ملی همه به دستگاه قضایی برمی‌گردد و آنجایی كه باید پشتیبان همه امور باشد، آرامش را ایجاد كند،‌دستگاه قضایی است كه نقطه آرامش ملت است.

به گزارش فارس، رئیس‌جمهور با اشاره به عملكرد 30 ساله دستگاه قضایی گفت:‌ دستگاه قضائی ما طی 30 سال حركت رو به كمال و رشد داشته است و در 10 سال اخیر مقایسه‌ها نشان می‌دهد كه كارهای ارزشمندی صورت گرفته است و امروز هزاران قاضی عالم، شجاع و متعهد كه باید قدر آنها را دانست، در دستگاه قضایی حضور دارند و دستگاه قضایی نیز گام‌های بلندی را برمی‌دارد و باید به جایی برسیم كه دستگاه قضایی به عنوان الگو به جامعه بشری معرفی شود و حتی امروز نیز می‌توان این پیشرفت‌ها را كه به آن دست پیدا كرده‌ایم به دنیا و ملت‌ معرفی كنیم.

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود به استقرار عدالت در كشور اشاره كرد و گفت: فلسفه برپایی حكومت، برپایی عدالت است و عدالت زمینه‌ساز برادری، برابری،‌دوستی و پایه اصلی امنیت پایه‌دار است و اگر در جامعه‌ای عدالت نباشد، امنیت پایدار برقرار نخواهد شد.

وی افزود: اگر در جامعه‌ای عدالت نباشد، آن جامعه و آن حكومت خواهد مردم و هیچ حاكمیتی بدون عدالت ادامه پیدا نخواهد كرد و بدون اجرای عدالت محال است كه جامعه‌ای به شكوفایی و پیشرفت برسد و بسیاری از مشكلات و كینه‌ورزی‌ها ناشی از عدم حاكمیت عدالت در جامعه است، چرا كه عدالت به مردم دلبستگی و آرامش می‌دهد.

رئیس‌جمهور با بیان اینكه اجرای عدالت و حاكمیت كامل آن از سخت‌ترین ماموریت‌ها است، گفت: در بخش‌هایی از جامعه از عدالت استقبال می‌شود اما همواره افراد معدودی كه مسلط به قدرت و ثروت هستند، عدالت را نمی‌پذیرند و منشاء بی‌عدالتی و ظلم همین گروه معدود هستند كه ریشه نابسامانی‌ها در یك كشور می‌باشند.

احمدی‌نژاد ادامه داد: اجرای عدالت كار بسیار سختی است اما شیرین‌ترین ماموریت الهی قدم گذاشتن در راه اجرای عدالت و ایستادگی بر آن است و زمانی كه عدالت حضور پیدا می‌كند، همه دل‌ها واندیشه‌ها آباد می‌شود و این كار سنگین جمهوری اسلامی ایران است كه در عرصه‌های داخلی و خارجی پیگیر عدالت باشد.

وی افزود: دولت به معنای عام خود را متعهد به پیگیری و اجرای عدالت می‌داند و مسئولیت اصلی حكومت بر پایه عدالت است اما همیشه موانعی مانند خودخواهان، زیاده‌خواهان و مستكبران وجود دارند كه مانع اجرای عدالت هستند.

رئیس‌جمهور با بیان اینكه خودخواهان و زیاده‌خواهان حضور شهید بهشتی را تحمل نكردند و او را به شهادت رساندند، ‌گفت:‌ افرادی آیت‌الله بهشتی را به شهادت رساندند كه مخالف عدالت بودند و با دروغ، فشار، متهم كردن، ‌جوسازی، سیل تهمت‌ها و افتراها و تخریب شخصیت بهشتی درصدد كنار زدن این شخصیت بودند و اگر قرار باشد برای دشمنان انقلاب و شهید بهشتی صفتی را به كار ببریم بهترین صفت ضد عدالت بودن آنها است چرا كه به دنبال امتیازات ویژه بودند تا به جایگاهی برسند كه شایستگی آن را نداشتند.

احمدی‌نژاد با بیان اینكه امروز كار بسیار سخت و مشكل است، گفت: ملت ما و همه ما امیدوار هستیم كه قضات شجاع،‌دلسوز و انقلابی و دستگاه قضائی ما در این راه پر افتخار كه با مشكلاتی همراه است،‌عدالت را تا حداكثر ممكن پیگیری كند و امروز پیگیری تحقق عدالت فقط زنده كردن ملت ایران نیست، بلكه در هر نقطه‌ای از عالم كه پرچم عدالت‌خواهی برافراشته شود، یك كانون امید برای همه عالم ایجاد می‌شود.

وی در ادامه اظهار داشت: امروز به یمن انقلاب اسلامی ایران و حاكمیت ولایت فقیه پرچم عدالت، برافراشته شده است و دنیا در حال تاثیرپذیری است و این حركت نقطه آغاز تحولات عظیم در جهان است و اگر عدالت‌طلبی همگانی شود، حاكمیت عدالت در جهان مقدماتش فراهم خواهد شد.

رئیس‌جمهور برپایی عدالت را یك ماموریت همگانی دانست واظهار داشت: اجرای عدالت یك ماموریت فردی نیست بلكه ماموریتی جهانی است و پیگیری عدالت به سرعت در دنیا باید به یك الگو تبدیل شود و امروز ملت‌های جهان چشم امیدشان به ملت ایران است.

احمدی‌نژاد ادامه داد: ‌من به دلیل ارتباطی كه با كشورهای مختلف دارم، این امید را در مردم كشورهای مختلف می‌بینم و می‌شنوم لذا ماموریت ما بسیار سنگین است و برقراری عدالت درایران مقدمات برقراری عدالت در جهان است.

رئیس‌جمهور با اشاره به دخالت‌های كشورهای غربی در امور ایران گفت: اگر شما به بیان مواضع مداخله‌جویانه خود ادامه دهید پاسخ ملت ایران بسیار شكننده و پشیمان كننده است و بدانید كه دوره ضربه زدن و فرار كردن تمام شده و به طور حتم ملت ایران در صورت هر تحركی شما را به پشیمانی وادار خواهد كرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور كشورمان صبح امروز شنبه طی سخنانی در همایش سراسری قوه قضائیه در ادامه سخنان خود با اشاره به حماسه 22 خرداد و حضور 40 میلیونی مردم در پای صندوق‌های رای گفت:‌ملت ایران بار دیگر نشان داد ‌ملتی زنده، ‌آرمانی و انقلابی است و اتفاقی كه در انتخابات رخ داد، به طور حتم منشاء‌ تحولات بزرگ در جهان است.

وی افزود: درست در زمانی كه اندیشه ماركسیسم مرده است، ملت ایران پرچم خداخواهی و عدالت‌خواهی را برافراشته است، كه این امر گمشده بشر در طول تاریخ است.

رئیس‌جمهور ادامه داد:‌ اندیشه‌ای كه ملت ایران ارائه می‌كند آن چیزی است كه ملت‌های جهان به دنبال آن هستند و ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران با رفتار خود در حال پر كردن خلاء‌ امروز جهان، یعنی عدالت‌خواهی است.

احمدی‌نژاد با اشاره به قدرت ملت ایران گفت: هیچ گروه و دسته‌ای در مقابل منطق ملت ایران حرفی برای گفتن ندارد و این منطق در همه عرصه‌ها حضور موثر دارد، و انتخابات تنها در كشور ما انتخاب یك فرد یا جابجایی افراد نیست بلكه تجمیع همه اراده‌ها، اندیشه‌ها و نسبت‌های پاك است.

وی افزود: در زمانی كه در دنیا یاس از روش‌های گذشته و اندیشه‌های مادی به پایان رسیده حاكم است ، انتخابات 22 خرداد مانند انفجار نور دنیا را روشن كرد و حضور 40 میلیونی كه به نمایندگی از 70 میلیون پای صندوق‌های رای آمدند و دموكراسی لیبرال را به زیر كشیدند و حضور این افراد رای به آرمان‌های الهی و انقلابی و خط بطلانی بر اندیشه‌های لیبرالیسم بود و 22 خرداد ، مجلس ختم دموكراسی و اندیشه لیبرال بود.

رئیس‌جمهور با اشاره به فریادهای دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران گفت:‌امروز این فریادها و جیغ‌هایی كه مشاهده می‌كنید كه از سوی دشمنان زده می‌شود به خاطر این است كه كار آنها تمام شده و ترازی از آگاهی و آزادی ملت ما در دنیا به نمایش گذاشته شده و همه رفتارهای آنها علیه ملت ایران را به زیر كشیده است.

احمدی‌نژاد در ادامه گفت: امروز این سوال در دنیا مطرح است كه اگر آزادی آن چیزی است كه در ایران برگزار شد؛ پس حرفها و صحبت‌هایی كه در دنیا مطرح است، چه چیزی است و اینگونه آنها را وحشت فرا گرفته چرا كه الگویی كه ایران مطرح كرده است با الگویی كه آنها مطرح كرده‌اند هرگز قابل مقایسه نیست چرا كه ملت‌های آنها نقشی در شیوه زمامداری ندارد.

وی با اشاره به عدم كاهش سن رأی توسط مجلس شورای اسلامی گفت: اگر افزایش سن رای‌دهندگان نبود،‌حتما بیش از 40 میلیون پای صندوق‌های رای می‌آمدند و من تردیدی ندارم كه آن 5 میلیونی كه واجد شرایط بودند و نتوانستند رای بدهند اگر شرایط برای آنها مهیا بود، حتما می‌آمدند و در انتخابات شركت می‌كردند.

رئیس‌جمهور با اشاره به پیام تبریك كشورهای مختلف به وی برای پیروزی در انتخابات دهم گفت: ‌افرادی كه از كشورهای مختلف بامن تماس می‌گرفتند به این نكته اشاره می‌كردند كه تراز ملت ایران بسیار بالا است و دموكراسی و مردم سالاری در ایران بی‌نظیر است و این انتخابات یك رفراندوم برای اساس نظام جمهوری اسلامی ایران بود و حتی فلسفه جمهوری اسلامی ایران مورد تجزیه و تحلیل و حتی مورد هجوم سنگین قرار گرفت و ملت ایران در این هجوم سنگین خارجی بار دیگر به آرمان‌ها و ارزش‌های جمهوری اسلامی رأی داد.

احمدی‌نژاد با اشاره به تصور دشمنان از ملت ایران گفت: دشمنان تصور می‌كردند كه اقتدار ملت ایران در انتخابات چند برابر خواهد شد و این پیش‌بینی، پیش از انتخابات صورت گرفته بود و به همین دلیل شروع به طرح مسائلی همچون گفتگو، در خصوص مسئله هسته‌ای كردند تا پیش از انتخابات این گفتگو انجام شود و تغییر جایگاه ملت ایران پس از انتخابات معلوم نشود اما از طرف ما نیز مسائلی هوشمندانه مطرح شد كه گفتگو پس از انتخابات باشد چرا كه این افراد می‌خواستند تراز ملت ایران را كاهش دهند اما برای همه دنیا روشن است كه شما با این حركت‌ها آب در هاون می‌كوبید.

وی افزود: آنها تصور می‌كردند می‌توانند روحیه ملت ایران را تخریب كنند اما بار دیگر اشتباه كردند چرا كه ملت ایران را نشناختند و اگر آنها تصور كردند دولت از اقدامات آنها تاثیرمی‌پذیرد بدانند كه ما در این دوره از جایگاه مقتدرانه‌تری با آنها برخورد می‌كنیم.

رئیس‌جمهور در ادامه اظهار داشت:‌ما با جدیت به دنبال استقرار عدالت در مناسبات جهانی هستیم كه البته بر پایه منطق، صلح و گفتگو است و از این به بعد در مجامع جهانی یقه آنها را می‌گیریم و پای میز محاكه می‌نشانیم.

احمدی‌نژاد با اشاره به جنایات‌ و كشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم توسط كشورهای غربی و مدعی دموكراسی گفت: كسانی كه دستشان به خون ملت‌ها آغشته است و خون هزاران بیگناه در كارنامه آنها ثبت شده دم از دموكراسی می‌زنند و تصور می‌كنند با هجوم تبلیغاتی می‌توانند علیه ملت ایران و سیستم انتخابات ایران كه مردمی‌ترین انتخابات است، و از مجری تا ناظر و اجراكننده آن خود مردم هستند ، فضاسازی كنند اما اشتباه كردند.

وی با اشاره به اظهارات مداخله‌جویانه رئیس‌جمهور آمریكا در انتخابات ایران و اغتشاشات اخیر گفت: ما از چند كشور اروپایی كه وضعیت آنها مشخص است و حتی نمی‌توانند خود و كشورشان را اداره كند انتظاری نداریم اما از آقای اوباما تعجب می‌كنیم كه چرا در امور داخلی ایران دخالت كرد و اظهار نظراتی را خارج از عرف و ادب مطرح كرد در حالی كه او دم از تغییر می‌زند البته این اشتباه ، مشت آنها را برای ملت ایران و همه ملت‌های جهان باز كرد و نقاب را از چهره آنها كنار زد.

رئیس‌جمهور ادامه داد: ما به این كشورها نصیحت می‌كنیم كه بیش از این آبروی خود را نبرند و بدانند كه ملت ایران دوستدار همه ملت‌ها است و خواهان حاكمیت عدالت است چرا كه عدالت به نفع انسان‌ها است لذا آنها باید رفتار و ادبیات خود را اصلاح كنند.

احمدی‌نژاد با اشاره به پیشینه علمی، تاریخی و فرهنگی ملت ایران در مقابل كشورهای غربی گفت: زمانی كه شما كشورهای غربی چیزی نداشتید، ملت ایران یك ملت با فرهنگ بود و زمانی كه شما خواندن و نوشتن هم بلد نبودید این ملت دانشمندان و بزرگان زیادی داشت و دنیا امروز مدیون این ملت است و شما چگونه می‌خواهید با چنین موضع‌گیری‌های در دایره ملت ایران قرار بگیرید.

وی افزود: ملت ایران برای تغییر مبانی فكری شما آماده كمك است تا شما دامنه دخالت‌های خود را كاهش دهید و از موضع غرور و تكبر و استكبار كه دوره آن تمام شده است صحبت نكنید.

رئیس‌جمهور با خطاب قرار دادن و نصیحت كردن افرادی كه موضع مداخله‌جویانه در ایران دارند گفت: اگر به نصیحت‌های دلسوزانه گوش نكنید، عاقبت شما معلوم است و خداوند بوش را كه از موضع غرور صحبت می‌كرد به خاك مذلت نشاند و برای همیشه او و حامیانش را به زباله‌دان تاریخ فرستاد و اگر شما به بیان مواضع مداخله‌جویانه خود ادامه دهید پاسخ ملت ایران بسیار شكننده و پشیمان كننده است و بدانید كه دوره ضربه زدن و فرار كردن تمام شده و به طور حتم ملت ایران در صورت هر تحركی شما را به پشیمانی وادار خواهد كرد.

احمدی‌نژاد با اشاره به ارزش تحقق عدالت در جامعه گفت: تحقق واستقرار عدالت در جامعه آنقدر ارزشمند است كه می‌ارزد، چندین هزار مانند من در راه تحقق عدالت فدا شوند و همه قطعه قطعه شویم اما عدالت كه منشأ انسانیت است، در دنیا برپا شود.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان