تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - پیروزی احمدی‌نژاد از دو جهت سیلی محكمی بر صورت غرب بود
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

پیروزی احمدی‌نژاد از دو جهت سیلی محكمی بر صورت غرب بود

یک سایت امریکایی با بیان اینکه تاكنون چنین مشارکت مردمی مانند انتخابات ایران در یک انتخابات در غرب به هیچ وجه دیده نشده و انتخابات ایران در نوع خود بی نظیراست، تأکید کرد: پیروزی احمدی‌نژاد از 2 جهت سیلی محكمی بر صورت غرب بود.

به گزارش رجانیوز به نقل از سایت Campo Antiimperialista، با اینكه رسانه های غربی مایلند القا كنند كه طرفداران احمدی‌نژاد فقط ازطبقه فقیر جامعه هستند ولی بر خلاف میل آنها، همین باعث شد كه محبوبیت احمدی‌نژاد افزایش یافته و تعداد بیشتری از وی حمایت كنند.

این سایت ادامه داد: همچنین بر خلاف آنچه کاندیداهای رقیب احمدی‌نژاد و حامیان غربی آن‌ها می‌گویند به هیچ وجه تقلب در انتخابات ایران امکان‌پذیر نیست. اگرچه تقلب در بیشتر كشورهای جهان سوم و حتی در كشورهای غربی زیاد اتفاق می افتد اما شواهد و دلایل سیاسی زیادی وجود دارد كه نشان می دهد احمدی‌نژاد برنده واقعی انتخابات بوده است.

سایت Campo Antiimperialista با اشاره به مشارکت 85 درصدی رأی دهندگان و به دنبال آن برخی اغتشاشات، تأکید کرد: این امر نشان داد كه سیستم سیاسی جمهوری اسلامی از قدرت و ثبات زیادی برخوردار است.

این سایت با بیان اینکه تاكنون چنین مشارکت مردمی در یک انتخابات در غرب به هیچ وجه دیده نشده و انتخابات ایران در نوع خود بی نظیراست، افزود: پیروزی احمدی‌نژاد از 2 جهت سیلی محكمی بر صورت غرب بود.

غرب احمدی‌نژاد را به دیكتاتوری و از سوی دیگر، حکومت ایران را دیكتاتورترین حکومت در منطقه معرفی می‌کرد اما این انتخابات همه این القائات را بر هم زد. همچنین برخلاف غرب كه تنها یك عده خاص و مشخص می توانند در انتخابات شركت كنند و رقبای واقعی وجود ندارند، در انتخابات ایران همه چیز در مسیر انتخابات معلوم می شود و رقابت بسیار روشن و واقعی است.

این سایت همچنین خاطرنشان کرد: از نگاه ضد امپریالیستی، پیروزی قاطع احمدی‌نژاد در انتخابات ایران بسیار مثبت و مبارك بوده است، چون این انتخاب مجدد، مواجهه‌ای است در مقابل نظم نوین هدایت شده توسط امریكا در خاور نزدیک

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان