تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - شكست خوردگان دنبال كسب وجهه احتمالی از راه اغتشاش هستند
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شكست خوردگان دنبال كسب وجهه احتمالی از راه اغتشاش هستند

 جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران پیرامون حوادث اخیر در بیانیه ای صاعلام كرد: اكنون كه عده‌ای خود را شكست خورده می‌بینند در پی كسب وجهه احتمالی خود از راه‌های غیر مسالمت‌آمیز و شاید هم اغتشاش طلبانه هستند.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران پیرامون حوادث اخیر در بیانیه ای صاعلام كرد: اكنون كه عده‌ای خود را شكست خورده می‌بینند در پی كسب وجهه احتمالی خود از راه‌های غیر مسالمت‌آمیز و شاید هم اغتشاش طلبانه هستند.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران پیرامون حوادث اخیر به شرح زیر است:
اكنون كه در آستانه چهارمین دهه از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و در 22 بهمن سال گذشته، سی سالگی انقلاب را جشن گرفتیم، شاهد آن هستیم كه دهمین انتخابات ریاست جمهوری،‌ آبستن حوادث بدیع و بی‌سابقه شده است.
حال كه حضور كم سابقه ملت ایران در انتخابات «آری» مجدد به گفتمان انقلاب و امام(ره) به شمار می‌آید شاهد آن هستیم كه برخی از جریانات و گروه‌های سیاسی، این پیروزی تاریخی را برنمی‌تابند و در پی از بین بردن این شیرینی و حلاوت و تلخ كردن كام ملت ایران هستند.
این حضور گسترده و وسیع در انتخابات پیام‌های گوناگونی را در سطح بین‌‌المللی به شرق و غرب مخابره كرد كه هرچند واضح و روشن بود ولی گویا حاكمان خیالی جهان قصد آن ندارند تا پیام ملت ایران را درك و فهم كنند. پس از پیروزی جناح وابسته به غرب در لبنان، آمریكا و متحدانش خود را آماده جشنی عظیم می‌كردند تا میوه پیروزی در لبنان را در ایران بچینند و حلقه سلطه خود بر منطقه را تكمیل نمایند. ولی ملت ایران هشیارتر از همیشه با حضور حداكثری در انتخابات اخیر، جشن ایشان را برهم زد تا باشد كه خواب پریشان آنان تعبیر نگردد.
اما اكنون در سطح داخلی عده‌ای كه خود را شكست خورده می‌بینند، در پی كسب وجهه احتمالی خود از راه‌های غیر مسالمت‌آمیز و شاید هم اغتشاش طلبانه هستند و همانطور كه در دهه شصت به جای استعفای به رئیس جمهور، استعفای خود را تقدیم ملت ایران كردند، امروز هم قصد آن دارند تا به جای پیگیری خواسته‌های خود از مجاری قانونی، ناراحتی و طعم شكست خود را به ملت بچشانند و گویا در زمین بازی ایشان، ملت ایران رقیب محسوب می‌شوند. و متعاقبا شكست خود را از چشم ملت می‌بینند.
همانگونه كه در سال‌های اخیر شاهد بودیم، متاسفانه سیاسیون از فقر فرهنگ سیاسی رنج می‌برند و از یك ماه قبل از انتخابات تا چند ماه بعد از برگزاری آن، فضای سیاسی و حتی اجتماعی كشور را ملتهب جلوه می‌دهند. همانگونه كه در سال 84 دیدیم عده ای مدعی آن بودند كه خواب مانده و صحنه را باخته‌اند و عده‌ای هم به خدا شكایت بردند. امروز هم تاریخ در حال تكرار است. عده‌ای كه آستانه صبر و ظرفیت شكست‌شان در حداقل‌های مورد نیاز است، نمی‌توانند این پیروزی بزرگ ملت را هضم كنند و برآنند تا شاید با گل‌آلود نشان دادن عرصه، به اهداف ناصواب خود برسند.
اما آگاهی، شكوه و عظمت ملت ایران نخواهد گذاشت این عده معدود كه خود را تمام ملت می‌پندارند و دچار خود همه بینی شده‌اند، فضای امن جامعه را به جولانگاه عقاید التقاطی و تضارب صرف و نه تضارب آرا تبدیل نمایند.
آنچه مسلم است خشم و نگرانی دشمنان و عده‌ای گروه‌های منافق صفت است كه پروژه دور نگه داشتن مردم از صحنه انتخابات و فضاسازی علیه نظام جمهوری اسلامی آنان، با شكست مواجه شده و اكنون در پی غرض‌ورزی و ایجاد اغتشاشات خیابانی برای پیشبرد اهداف ناپاك و ناسالم خود هستند.
ناآرامی‌های چند شب گذشته در تهران كه عده‌ای با اهداف مشخص سعی در كودتا نشان دادن آن دارند نمونه‌ای بارز از نیت شیطانی آنان است و مسلم است ورود غیرقانونی و خودسرانه به دانشگاه تهران و كوی دانشگاه توسط برخی افراد خودسر و كج‌اندیش در لباس نیروهای امنیتی، عملی بسیار ناشایست و قبیح می‌باشد.
از دانشجویان عزیز و ملت فهیم و زمان شناس ایران انتظار می‌رود حساب این گونه افراد كه حیات و منافع خود را در ناآرامی و آشوب می‌بینند را از حساب نیروهای نظامی و انتظامی و دلسوزان مردم و نظام جدا سازند و با حفظ آرامش و پرهیز از هرگونه درگیری، سناریوی از پیش طراحی شده آنان را نقش بر آب كنند.
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران ضمن محكوم كردن این اقدامات خودسرانه و مخالف مصالح نظام، از مسئولان قضایی درخواست می‌كند تا طراحان، عوامل و حامیان این ناآرامی‌ها را شناسایی و طبق قانون مجازات نماید.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان