تبلیغات
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد - موسوی دست از ماجراجویی بردارد و شكست را بپذیرد
انجمن طرفداران دكترمحمود احمدی نژاد
رای ما دكترمحموداحمدی نژاد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

موسوی دست از ماجراجویی بردارد و شكست را بپذیرد

محمدقسیم عثمانی، علت اصلی شكست میرحسین را عدم تعامل او با توده خاموش جامعه عنوان و به وی توصیه كرد دست از ماجراجویی برداشته و شكست در برابر احمدی نژاد را بپذیرد.

محمدقسیم عثمانی، علت اصلی شكست میرحسین را عدم تعامل او با توده خاموش جامعه عنوان و به وی توصیه كرد دست از ماجراجویی برداشته و شكست در برابر احمدی نژاد را بپذیرد.

محمدقسیم عثمانی نماینده بوكان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار امور مجلس خبرگزاری فارس، اظهار داشت: نتیجه انتخابات محصول اراده مردم بود و اكثریت جامعه به دیدگاه‌ها، برنامه‌ها و راهكارهای محمود احمدی‌نژاد رای دادند و با توجه به اهمیت مشاركت گسترده مردم نسبت به نتیجه انتخابات، بهتر بود رقبای كاندیدای پیروز باید خود را در پیروزی او سهیم بدانند.
وی افزود: به نظر من انتخابات ریاست جمهوری دهم از سالم‌ترین انتخابات در كشورمان بود و شاهد انتخاباتی آزاد و كاملا رقابتی بودیم كه مردم به صورت گسترده در صحنه حضور یافتند و به نامزد مورد نظر خود رای دادند ولی معترضین به نتیجه انتخابات تصور می‌كنند فقط اطرافیان آنها رای داده‌اند.
نماینده بوكان در مجلس هشتم اظهار داشت: كسانی كه امروز حاضر به پذیرش نتیجه انتخابات نیستند، فقط قشری را دیدند كه در ایام انتخابات در سطح خیابان‌ها جنب و جوش داشته‌اند، در حالیكه عمده رای طبقه خاموشی كه به خیابان‌ها نیامد و بدون هیاهو وارد عرصه انتخابات شد، متعلق به احمدی نژاد بود.
عثمانی ادامه داد: بخش قابل توجهی از مردم كشورمان را روستائیان تشكیل می‌دهند كه برنامه‌ها و خدمات دولت نهم برای آنها ملموس است و 90 درصد آنها به احمدی‌‌نژاد رای داد و رقبای رئیس‌جمهور سابق از جمله مهندس موسوی نتوانستند با این توده خاموش رابطه برقرار كنند و این عامل حقیقی شكست آنها بود.
وی در همین زمینه به ذكر خاطره ای از انتخابات مجلس هشتم در حوزه انتخابیه بوكان پرداخت و گفت كه در آن انتخابات از رقیب خود خواسته بود كه از كاندیداتوری انصراف دهد و رقیب هم با این تصور كه از رای بیشتری برخوردار است، به او پیشنهاد داده بود از صحنه كنار رود و هر یك تصور می كرد برنده انتخابات است.
این حامی میرحسین موسوی در انتخابات اخیر در ادامه گفتگو با فارس اظهار داشت: در هر انتخابات، كاندیداها دایره‌ای دور خود ایجاد می‌كنند و افراد خارج از این دایره را نمی‌‌بینند و بدون توجه به پشت دایره، تصور می‌ كنند همه افراد درون حلقه مدافع او هستند و به او رای می‌دهند؛ در حالیكه واقعیت غیر از این است.
عثمانی افزود: آقای موسوی در انتخابات اخیر دایره‌‌ای برای خود تصور كرده بود و ما هم به عنوان حامیان او فقط همان دایره را می‌دیدیم و خیال می كردیم ما پیروز انتخابات هستیم و اگر كسی مخالف نظر ما سخنی می‌گفت فكر می‌كردیم او می ‌خواهد روحیه ما را تضعیف و ما را مایوس كند اما امروز این واقعیت روشن شده كه موسوی بر اساس رای مردم انتخاب نشده است.
وی ادامه داد: در آن ایام ما تصور می ‌كردیم حتی درختان سبز نیز حامی موسوی هستند و معتقد بودیم كه موسوی در فلان منطقه میزان بالایی رای دارد ولی احمدی نژاد در آن منطقه رای كم دارد اما وقتی حقیقت روشن شد، متوجه شدیم كه اشكال از تصور اولیه ما بود و آنچه كه رخ داد ایرادی ندارد.
نماینده حامی میرحسین در مجلس هشتم با تاكید بر اینكه "میزان رای ملت و احمدی‌ نژاد منتخب ملت است "، خاطر نشان كرد كه قبول نكردن نتیجه انتخابات و عدم تمكین از رای مردم با شعار مردم‌سالاری همخوانی ندارد و دموكراسی این نیست كه رای مردم در صورتی پذیرفته شود كه به سود ماست و هر جا نظر ملت با نظر ما انطباق نداشت، آنرا مردود و دارای اشكال بدانیم.
عثمانی گفت: بنده به عنوان مدافع آقای موسوی و كسی كه دیدگاه‌ها و برنامه‌های وی را تبیین كردم، شكست نامزد خود در برابر آقای احمدی نژاد را پذیرفتم و به مسئولان ستاد انتخابات میرحسین هم توصیه می كنم فارغ از هیاهوی آنها كه گوش‌های ما را از صدای دلچسب برای ما پر می‌كنند، دلایل واقعی شكست او را شناسایی و آسیب‌شناسی كنند.
وی در خاتمه با تاكید بر اینكه اغتشاش گران اقلیتی فرصت طلب و معاند هستند كه به نام موسوی دستبند سبز را دستاویز اقدامات اخلالگرانه خود كردند، از موسوی و حامیان او خواست كه با احترام به رای ملت فضای جامعه را آرام و به احمدی‌ نژاد در پیشبرد برنامه‌های خود كمك كنند تا دولت دهم بتواند با حركت بهتر و قوی‌تر از دولت نهم در صحنه خدمت به كشور و ملت حاضر شود.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازعلاقه مندان درزمینه وبلاگ نویسی دعوت میشود تا مارو درنوشتن این وبلاگ همراهی كنند درصورتی كه قصد همكاری دارید با ارسال پیامتان بنده را درجریان بزارید تا یك اكانت به شما بدهم

باتشكر
مدیر وبلاگ : مردی ازجنس مردم

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • دولت نهم در کدام یک از گزینه ها موفق تر بوده است ؟

نویسندگان